KONST / Litografier / Litografi 7908475
nr 790 8475
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Roland Svensson (1910-2003), Svartlöga, signerad, 40x33
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 november 2012
kl 18:45:20
9/11 07:26:48
100 kr
10/11 11:56:44
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson